+355 42 222 555


SPEED TAXI APP është shërbimi më i fundit i ofruar nga kompania SPEED TAXI “Five Stars”. Aplikacioni Speed Taxi që instaloni në telefonin tuaj ju lejon të gjeni shpejt drejtuesit tanë dhe të arrini atje ku dëshironi. Provoni aplikacionin Speed Taxi FALAS sot PA asnjë detyrim.

 1. Nuk keni nevojë të mbani mend numrat e telefonit ose të ndaloni taksinë në rrugë
 2. Nuk duhet të prisni në radhë dhe gjithashtu është vetëm dy prekje larg jush
 3. Është miqësor për përdoruesit dhe i lehtë për t'u përdorur
 4. Mund ta shihni taksinë tuaj në hartë në kohë reale në momentin që vjen drejt jush
 5. Një njoftim do të vijë në telefonin tuaj celular kur taksia të jetë në destinacionin tuaj
 6. Në ZONEN E ADRESES TIME, mund të ndryshoni gjuhën e aplikacionit, emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin
 7. Ju paguani me para në dorë kur të mbërrini në destinacionin tuaj
 8. Makina të disponueshme dhe lëvizja e shoferit në adresën e shënuar shfaqen në hartë
 9. Mund ta gjeni aplikacionin tonë në Play Store dhe App Store
Regjistrohu tani për t'u bashkuar me aplikacionin tonë për të shëtitur vendin. Mund të hyni në aplikacion si mik ose të regjistroheni.

Ky aplikacion ju jep mundësinë të porosisni një taksi në çdo moment të ditës, 24/7. Shkarkoni aplikacionin tonë dhe udhëtoni të sigurt me ne! Speed Taxi nuk do t'ju lërë të prisni!

Avantazhet

 • Premtimi i cilësisë së Speed Taxi - I përpiktë, i sigurtë dhe i besueshëm
 • Shoferët tanë ekspertë do t'ju tregojnë disa nga vendet më të mira dhe do t'ju çojnë në sekretet më të ruajtura të destinacionit tuaj
 • Ne do të sigurohemi që makina juaj të jetë e pastër për çdo udhëtim, edhe nëse është një udhëtim i shpejtë nëpër qytet
 • Udhëtoni me rehati me gamën tonë të gjerë të makinave

Vëzhgoni mbërritjen e taksisë tuaj

 1. Merrni një njoftim kur të mbërrijë taksia juaj
 2. Bëni një anulim pa pagesë
 3. Ne do të sigurojmë që taksi juaj t'ju arrijë në kohë dhe do të optimizojmë kohën tuaj të pritjes

Si të rezervoni një taksi në aplikacionin Speed Taxi

 • Mund të regjistroheni ose të identifikoheni si mysafir
 • Zgjidhni vendndodhjet e marrjes dhe destinacionit
 • Zgjidhni datat e udhëtimit dhe kohën e marrjes
 • Zgjidhni taksinë që ju dëshironi
 • Vendos emrin, mbiemrin dhe numrin e kontaktit
 • Pagesa bëhet në fund të udhëtimit
Kjo është e gjitha! Shoferi juaj do të arrijë në vendin tuaj me taksinë tuaj. Udhëtim të mbarë! Mos harroni të vlerësoni aplikacionin tonë dhe të na jepni një opinion të sinqertë!

Aplikacioni Speed Taxi ju lejon të rezervoni me lehtësi një makinë për udhëtimin tuaj.

 • Po planifikoni një largim fundjave? Shërbimet tona taksi do t'ju ndihmojnë të eksploroni destinacionet më të mira, të vizitoni të gjitha vendet që duhen parë dhe të shijoni ushqimin më të mirë vendas.
 • A jeni një udhëtar i pazakontë? A e ke nisur rrugën dhe vendos ta marrësh që andej? Ne ofrojmë zbritje me një drejtim në disa itinerare, në rast se dëshironi vetëm të zbriteni në destinacionin tuaj.

MBËSHTETJA MË E MIRË E KLIENTIT

 1. Merrni SMS, E-mail dhe njoftime brenda aplikacionit.
 2. Menaxhoni përdorimin e telefonit, pajisjet celulare dhe desktopët tuaj - çfarëdo që është më e lehtë për ju.
 3. Merrni ndihmë shtesë nga agjentët tonë miqsorë dhe shumëgjuhësh në çdo kohë.